Plánované akce

• V pondělí 9. 5. pojedeme autobusem v 7:15 do Hvězdárny a planetária v Hradci Králové. Vstupné 60 Kč/dítě + doprava
  • Ve čtvrtek 19. 5. pojedou předškolní děti a několik mladších dětí (které udrží pozornost při poslechu četby) autobusem v 9:15 do hořické knihovny na program Divoká symfonie. Program je hrazený z projektu MAP, děti budou hradit dopravu dle fakturace.
  • Ve čtvrtek 26. 5. pojedeme (pokud nebude celé dopoledne pršet) vlakem v 8:36 do Hořic na Školní statek na program Chovatelský den. Zpět přijedeme ve 12:17, poté bude podáván oběd. Děti odcházející domů po obědě můžete vyzvedávat před 13. hodinou.
  • Program lektorem zrušen. Ve čtvrtek 16. 6. v 10:30 nás ve školce navštíví David Andrš se svou Bubenickou dílnou. Děti se přesvědčí, jak se dají využít věci kolem nás k produkci zvuku, zbaví se přebytečné energie a naučí se něco nového. Budou hrát na recyklované materiály (plastové sudy, hrnce, chrastítka z plechovek, atd.) pomocí paliček zakončených tenisovým míčkem. Cena 80 Kč/dítě.