pozadi01.jpg, 55kB

Projekty

Interaktivní sestava pro zapojení digitálních technologií do vzdělávání v MŠ Jeřice

z dotačního fondu Královéhradeckého kraje
Rozvoj podmínek pro vzdělávání - Inovace ve vzdělávání

Cílem projektu je zefektivnit vzdělávání dětí prostřednictvím zapojení digitálních technologií do vzdělávacího procesu. Pořídit interaktivní sestavu School Board Barevné kamínky vybavenou výukovými programy iŠkolička, jež jsou vytvořeny v souladu s RVP PV. Obohatit vzdělávání dětí v oblasti ICT hravými činnostmi, které přispějí ke kvalitě a zvyšování výsledků vzdělávání v naší škole.

Logo KRÁLOVÉHRACEKÝ KRAJ Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje

Šablony III pro MŠ Jeřice

Název projektu: Šablony III pro MŠ Jeřice
Reg. č. projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0017855

Cílem projektu je rozvoj MŠ v oblastech, které jsou prioritní pro její budoucí směřování. Je to zejména polytechnické vzdělávání. To bude zajištěno projektovým dnem ve škole.

Dále je projekt zaměřen na poskytnutí dočasné personální podpory – školního asistenta, jehož působení poskytne větší podporu zejména dětem, u kterých je předpoklad, že budou ohroženy školním neúspěchem po jejich nástupu do základní školy.

Dalším cílem je podpořit pedagogy v mateřské škole v rozvoji kompetencí pro podporu individuálního přístupu k dětem, ve zvyšování kvality jejich každodenní práce při vzdělávání a výchově heterogenní skupiny dětí, a to prostřednictvím vzájemné výměny zkušeností mezi pedagogy z dalších mateřských škol.

Vybavení pro rozvoj pracovních schopností dětí MŠ Jeřice

z dotačního fondu Královéhradeckého kraje Rozvoj podmínek pro vzdělávání - Inovace ve vzdělávání

Cílem projektu je vytvořit vhodné zázemí na zahradě MŠ Jeřice, dětským dílenským koutkem s nářadím a polytechnickou aktivní stěnou za účelem rozvoje polytechnických dovedností dětí při pobytu venku.

Digitalizujeme školu

Na základě Národního plánu obnovy, fondu Evropské unie - Next Generation EU, byla naší mateřské škole poskytnuta neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí.